Сезон чи не сезон? Ось у чому питання…

сезон  чи не сезонЯк ми всі чудово розуміємо, весільна індустрія має якусь особливість – сезонність, деяких це засмучує, хоча є багато плюсів святкування в несезон.
Весільний сезон триває з травня по жовтень і характеризується підвищеною концентрацією весіль. Найбільш пікові місяці це червень і вересень, але оскільки у вересні не на всіх вистачає ресторанів і фахівців, то деякі заплановані на вересень весілля плавно переносяться на жовтень, тим самим роблячи цей місяць не менш насиченим.
Чомусь липень багато випускають з уваги, хоча в серпні не менш спекотно, але більш складно знайти вільних фахівців, якщо ви це почали робити всього лише за пару місяців.
весілля в не сезонЛітнє весілля потрібно готувати взимку! А ось зимове весілля можна організувати і за 3 тижні, але не забувайте про перед- і післяноворічні корпоративи, які також забирають і ресторани і ведучих.
Але я ні в якому разі вам не раджу чекати трьох тижнів до весілля і тільки потім починати підготовку. Викроїте на цю справу хоча-б місяці два, щоб було достатньо часу на організацію всіх дрібниць і щоб ви звичайно ж встигли насолодитися процесом.
Чим ще хороший “не сезон” крім того, що не буде божевільних черг в загсі, пробок з весільних лімузинів і ваш улюблений ведучий виявиться вільним на вашу дату? Звичайно ж ціни.
Не буду вас сильно обнадіювати на великі знижки, але деякі вам можливо вдасться отримати від весільних фахівців. А якщо ви ще зробите весілля в не сезон і ще й у будній день, то при хороших стараннях можна нормально заощадити на весільну подорож)
У всякому разі навіть якщо ви не отримаєте знижку, ви в будь-якому випадку будете у виграші, тому як з початком сезону багато фахівців переглядають свою цінову політику, і не в бік зменшення звичайно.
Якщо ж ви все-таки мають намір святкувати весілля в теплу пору року, починайте бронювати послуги в холодну пору року. Вам може пощастить забронювати фахівця на новий сезон, але за його старою ціною. Що також не менш приємно.
Що роблять весільні фахівці в не сезон?
Всі уявляють відразу страшну картину – вони сидять голодні й холодні і плачуть від відсутності замовлень. Як би не так. Я б сказала зовсім не так, не сезон це ковток повітря для працівників весільної індустрії. Час для перезавантаження, навчання і відпочинку врешті-решт! Це просто відпустка!
зимове весілля не сезонОкремо хочу торкнутися флористики. У не сезон у нас є деякі свята, які роблять ціну на ринку квітів. Найяскравіші приклади це День Закоханих і звичайно ж 8 березня. За тиждень до цих свят ціни на флористику злітають як ракета, завантаженість флористів також. Тому по можливості обходьте ці дати.
Відмінний час взимку для весілля це початок грудня, поки ще не стартували корпоративи, кінець січня коли вони вже закінчилися і лютий, але не 14)) Але все не так страшно, як я описала, навіть якщо у вас весілля буде прям перед новим роком, це все-одно не той “гарячий сезон”, як влітку.
І навіть якщо ви хочете відсвяткувати весілля 14 лютого, це дуже легко зробити, якщо ви почали до нього готуватися заздалегідь)
Загалом мінусів робити весілля в не сезон немає, крім того звичайно, що це не літо. Так що якщо ви не принципово теплолюбні і холодна або морозна погода вам не завада, тоді навіть і не замислюйтесь про те, щоб порадувати себе весіллям в не сезон.
Адже насправді це тільки ваше свято, і у вашому ресторані все-одно буде затишно і тепло, а тривалу прогулянку на вулиці можна розбавити фотосесією в студії в не менш красивих декораціях.
Не сезон назавжди !!
До того ж коли у вас ще буде шанс купити собі шубку під сукню))