РАНОК НАРЕЧЕНОЇ: ЯК ВСЕ ВСТИГНУТИ І ЗБЕРЕГТИ ЙОГО У ПАМ’ЯТІ?

Переглядаючи фотозвіти не одного красивого весілля у блогах, на обкладинках журналів, ми подумки загадуємо бажання типу «Хочу як там!». Більшість, чомусь досі не розуміють, що все гарне не створюється саме по собі, що навіть професійні фотографи та відеографи не зможуть створити такі ж кадри, якщо ви все не підготуєте для них. Сьогодні я хочу поговорити про те, про що не задумуються дуже багато наречених – ранок нареченої. Не хочеться лякати вас страшними фотографіями, де наречена одівається на фоні розкиданих речей, подарункових пакетів, і подібного «БАРДАКУ».утро_невести

Ранок у день весілля має бути особливим, адже він стане початком сімейного життя. Зйомка ранку нареченої – один із найважливіших моментів із всієї весільної зйомки, у котрої багато тонкощів.
Ділюсь з вами рекомендаціями, як провести ранок у день весілля , і як насправді має виглядати ідеальна кімната нареченої.

ранок нареченої– Місце – ключова мить для ранку нареченої. Ще за декілька місяців до весілля, заздалегідь подумайте про те, де б ви хотіли прокинутись у цей день. Це може бути ваша квартира, будинок, красивий номер у готелі, зйомна квартира з красивим інтер’єром, апартаменти на території ресторану.
– Зверніть увагу на дизайн та зовнішній вигляд місця святкування. До того часу як ви будете продумувати своє місце зборів, у вас вже буде сформована концепція і загальна стилістика весілля. Оберіть місце, котре буде відповідати загальному настрою. Припустимо, якщо у вас весілля у стилі «рустік» – не рекомендую обирати дорогі апартаменти із кришталевими абажурами і бархатом.
ранок-нареченої– Заберіть зайві речі, нехай у приміщенні буде мінімальна кількість деталей. Весільний ранок нареченої можна наповнити флористикою, невеликою кількістю деталей, такими як запрошення, весільна біжутерія, флакон парфумів – вони прикрасять приміщення. Підготуйте вази для квітів, які можуть доставити із самого ранку. І, головне, пам’ятати, що у всьому має бути присутня гармонія.
– Зверніть увагу на технічні деталі: наявність подовжувача чи розетки для перукаря, достатнього освітлення та столика для візажиста, щоб вони змогли розмістити свої речі, необхідних для створення вашого образу.
– Завчасно підготуйте суму для оплати послуг усіх підрядників, з ким потрібно розрахуватись з самого ранку, питання «здача у вас буде?» виражає неповагу по відношенню до спеціаліста, тому ви зобов’язані подумати про це напередодні.
утро невести– Подумайте над тим, кого з близьких має бути з вами із самого ранку. Забезпечте собі затишок, щоб усі не ходили кругом вас і не дивились, як вам накручують кожну прядку. Але і не залишайтесь в цей ранок самою. Вам знадобиться допомога, хоча б для того, щоб одіти сукню і відчинити двері, якщо вам роблять зачіску, а візажист стоїть на порозі.
– Якщо мова іде про зйомну квартиру, огляньте її завчасно та зіставте список того, що вам буде необхідно взяти із собою – починаючи від чаю та кави і закінчуючи рушником та тапочками.
– Обов’язково поснідайте! Думки про бутерброд і втрата свідомості під час реєстрації шлюбу чи вінчання вам не потрібні!
– Все підготувати і розставити всі речі на свої місця, адже зранку вам буде не до цього.
– Проявіть уважність – напередодні відправте повідомлення із точною адресою та часом, про який ви домовлялись, усім ранковим підрядникам, а також при необхідності схему проїзду в електронному вигляді, якщо ви знаєте, що вас буде трудно знайти. Цим ви уникнете частину дзвінків у весільний ранок.
ранок _нареченої– Складіть свій плей-лист. Музика надихає та розслабляє.
Що говорять весільні професіонали з цього приводу?
– Однією з найголовніших деталей у підготуванні ідеального ранку нареченої та нареченого вважається спокійна атмосфера. Жодної метушні! Нехай з ними будуть тільки найближчі.
– Обираючи кімнатудля зборів, надайте перевагу світлій та просторій, де є можливість розташуватись біля вікна. Якщо хочете, щоб ваша кімната була красивою, позбудьтесьвід усього «візуального сміття» – зайвих речей та пакетів у кожному куті.
– Мінімалізм не тільки у меблях, але і, перш за все, у кольорі. В ідеалі кімната оформлена у нейтральних тонах.
– Важливу роль відіграє наявність деталей, котрі доповнюють образ усього весілля. Подумайте про аксесуари, вішалки для сукні та костюма. Все це створює індивідуальний стиль свята, і, відповідно, красивих фото.
– Важливий момент, про який варто подумати – у чому буде одягнута наречена. Постарайтесь завчасно придбати сорочку чи халат, так ви покажете свою ніжність, витонченість та загадковість.Не робіть знімків у нижній білизні, не допускайте навіть натяку на вульгарність.

Який він ранок нареченої? Спокійний? Хвилюючий? Яким би він не був, все рівно це буде найщасливіший ранок у Вашому житті. Насолоджуйтесь кожною хвилиною вашого дня і назавжди залишайтесь щасливою!