Місце для проведення весілля. Критерії вибору.

mesto svadbaЯкщо раніше весілля організовувалось за принципом «щоб все було як у людей», то сьогодні весілля вражає своєю оригінальністю та нестандартними рішеннями. Сучасна весільна індустрія так і кишить креативними ідеями, котрі замінили стереотипи та шаблони.
В організації весілля важлива кожна деталь. Ті, хто його планують, завжди думають, де найкраще місце для весільної фотосесії, яке місце обрати, щоб воно було красиве для ранкових зборів нареченої, для виїзної реєстрації і для проведення банкету, як збалансувати вартість оренди майданчика для весілля і ще багато інших важливих деталей.

svadbaВибір місця для проведення весільного дня ніколи не був легким, завжди вимагав ретельного підходу і обдуманого рішення.
Сьогодні ми поговоримо про те, які критерії варто враховувати при виборі та чому готель вважають ідеальним місцем для проведення весілля.
Мабуть, варто розпочати з переліку всіх можливих типів місця проведення. Умовно їх можна поділити на декілька груп: ресторани, банкетні зали готелів, приміські майданчики та комплекси, особливі та незвичні місця (дахи будинків, тераси і навіть поле та ліс). В окрему категорію можна віднести весілля за кордоном, так як святкування може бути більш різноманітним.

У першу чергу, пам’ятайте про те, що на місце святкування впливає пора року, на яку планується весілля. Літом організатори рекомендують звертати увагу на відкриті майданчики, такі як тераси, шатро. Ну а в період холоду, звісно ж, доречно обирати закрите приміщення, де буде затишно та тепло. Проте, навіть літом, ви не застраховані від сюрпризів природи. Враховуючи всі вимоги та критерії до місця проведення, молодята частіше обирають готель, аніж заміські котеджі з відкритими майданчиками.

Отож,основні критерії вибору.

Перш за все, варто звернути увагу на те, скільки приміщення може помістити у собі людей. Тут рекомендую не сподіватись на те, що говорить адміністратор ресторану, адже він піклується в першу чергу про те, щоб розмістити необхідну кількість гостей і, як правило, не бере до уваги, що необхідне також місце для сцени, музичної та іншої техніки, проведення розважальної програми та танців.

Інтер’єр – також важливий фактор при виборі місця святкування. Звісно, можливості флористів та декораторів сьогодні безмежні, і будь-яке місце можна перетворити у щось неймовірне та казкове, але питання у тому, скільки часу це займе і якою буде вартість. Набагато простіше вибрати місце, котре буде якщо не збігатися, то хоча б не мати великого контрасту з концепцією. Це полегшить роботу професіоналам з оформленням і ви зможете зекономити.

mesto_provedeniya_svadby vujeznaja rospisНаявність місця для церемонії . Якщо у вас передбачена виїзна церемонія, то варто подумати, де краще всього буде її провести, і чи є на це місце. Якщо приміщення ресторану чи банкетного залу не дозволяє здійснити задумане, не варто засмучуватись, можливо, церемонію можна провести на вулиці чи взагалі в іншому місці. Такі повороти можуть бути набагато романтичними.

Персонал. Можливо ви ніколи не задумувались, але від рівня обслуговування на весіллі багато що залежить. Крім професіоналізму в цілому, майстерності подачі страв, важливо також, щоб адміністрація, офіціанти, працівники кухні були готові до того, щоб під час святкування можуть виникнути зміни і вони вміли швидко реагувати. Гнучкість у даному випадку вважаються показником професіоналізму та вміння працювати одною командою.

Кухня . Тут коментувати нічого. Гостей потрібно годувати добре. Це факт.
Меблі. Це не основний фактор вибору, але звернути увагу на нього все ж варто. Якщо меблі вам не подобаються, є компанії, котрі надають її в оренду. В ідеалі – все має відповідати концепції і тій картині, котру ви уявляли, коли думали про своє весілля.

Ну і також варто глянути, чи є стоянка, яка вона завелика, настільки просто буде пояснити гостям, як доїхати, і чи є поблизу готелі, для тих, хто приїхав здалеку і хотів би заночувати.
Тепер ви знаєте основні критерії, на котрі варто звернути увагу під час вибору місця для святкування. А зараз поговоримо про те, чому молодята зупиняють свій вибір на готелі.

Готелі користуються великою популярністю для проведення масштабних заходів, у тому числі й весілля. Це поширене явище, і на те є вагомі причини. Одна з основних переваг – це те, що сучасні готелі відповідають найвищим вимогам: привабливий зовнішній вигляд, високий ступінь комфорту, абсолютна чистота. (+)

svadba mesto providenijaНайбільший плюс їх у тому, що вони поміщають велику кількість гостей за бенкетним столом. Ще такі зали, зазвичай, дуже красиві та вишукані (!). Неймовірні приклади вікових традицій, середньовічний чи сучасний стиль, класична суворість архітектури, англійська стриманість і дивовижні інтер’єри банкетного залу максимально точно передають атмосферу свята та вражають свою помпезністю.
Готелі пропонують цілий спектр послуг та додаткових можливостей: можливість одночасно отримати красивий і просторий банкетний зал, добра кухня, обслуговування, персонал, безкоштовна стоянка, після святкування гості можуть поселитись у номері, на які завжди дають знижки, якщо запланована весільна церемонія, то готелі завжди пропонують гарне місце, або ж терасу. Тільки уявіть церемонія вінчання на терасі під відкритим небом, а ще з гарною панорамою. Незабутні враження та красиві світлини. (+)

Свій медовий місяць ви можете розпочати ще в готелі. Насолодитись яскравими вогнями нічного міста із просторої спальні. (+)
Як бачите, готелі створюють всі можливі і неможливі умови для того, щоб ви та ваші гості почували себе комфортно і ні про що не турбувались.