Весільне взуття – 6 правил для хорошого вибору

svsdebnajaobuv6Весільне взуття – невід’ємний атрибут образу нареченої, який доповнює його, по необхідності розставляє акценти і робить завершеним. До того ж, взуття нареченої грає важливу роль в сценарії торжества – багато весільних традицій та обрядів обіграють саме цю деталь гардеробу.

Є кілька рекомендацій, які будуть як ніколи до речі для тих, хто зібрався в магазин за весільним взуттям.

Правило № 1

Вибираючи туфлі для весільного гардероба варто відразу ж сказати собі «Штучною шкірі – ні!». Таке правило слід було застосовувати і в повсякденному житті при купівлі взуття, але для весільних туфельок найважливішим моментом має бути саме матеріал, з яких вони виготовлені. Який би красивою не була модель туфель, а гаманець радувала помірна вартість, все ж у ненатурального матеріалу є один істотний «мінус» – він «не дихає». Це можна визначити наступним: ви одягаєте туфлі і через 10-15 хвилин розумієте, що ваші ноги спітніли! І, на жаль, від цього нікуди не дінешся. Штучна шкіра не пропускає повітря, і навіть самі невибагливі ніжки будуть потіти.

Правило № 2

vesilne vzuttiaВибирати взуття слід в другій половині дня. Саме в цей період нога набуває ту форму, яка їй найбільше властива – вона набрякає. Якщо вибрати взуття в першій половині дня, то ввечері або навіть в 2-3 години дня нога може просто не увійти в туфельку. І відразу ж виникає багато питань «А як так? Адже вранці я просто одягла туфельки, а тепер навіть на носок натягнути не можу! ». Тому, щоб не було проблем у день весілля, бажано відвідувати салони взуття після роботи або ж простіше кажучи в другій половині дня.

Правило № 3

vesilne_vzuttiaЧасто ми стикаємося з таким явищем: красива модель, ідеальний дизайн, підходить чудово під сукню … Надіваємо … О боже! Щось незручно якось! Начебто ніде нічого не тисне, взуття шкіряне, але дискомфорт відчувається. У таких випадках вся проблема в незручній колодці. На жаль, виробники взуття не завжди правильно прораховують пропорційне співвідношення всіх частин туфлі, тому і виникають такі недоробки, як незручна, перекошені або занадто «крута» колодка. І не завжди причиною незручності може бути високий каблук. Якщо колодка зроблена неправильно (неякісно), то навіть при 5-тісантіметровому каблуку стояти в туфлях буде некомфортно.

Тому, надівши туфлі, слід відразу ж потоптатися на місці, якщо дозволяється – краще взагалі походити по павільйону. Неприємні відчуття, навіть самі незначні, повинні бути сигналом до того, що цю пару взуття бажано відставити і придивитися до іншої.

Правило № 4

obuv6Тепер поговоримо про висоту каблука. Оптимальною висотою, на думку лікарів, вважається та, яка не перевищує 1/4 довжини стопи. Такий каблук не буде занадто високим, але він буде сприятливо впливати на стан ноги. При правильно підібраною висоті каблука наречена протягом усього торжества буде відчувати легкість в нозі, не виникне так званої «тяжкості». Звичайно, багато дотримуються думки «Високий каблук робить ноги стрункими і« додає зросту жінці». А тут відразу ж хочеться заперечити! Стрункості ніг під весільним платтям явно не буде видно (якщо тільки плаття не ультракоротке), а зросту можна «додати» за допомогою використання взуття на танкетці, поєднаної з каблуком. Іншими словами у взутті присутній і каблук і невелика платформа в носовій її частині.

Ще важливо мати при собі змінну пару взуття на низькому ходу. Такий варіант буде безпрограшним під час застілля, проведення конкурсів і танців – ноги нареченої будуть перебувати в спокої, а під час офіційних заходів (урочиста розпис, фотосесія, дарування та ін.) Можна покрасуватися у весільних туфельках.

Правило № 5

cvadebnaja_obuvА тепер поговоримо про «особовий» стороні туфельок нареченої, тобто про аксесуари, які прикрашають найчастіше весільні та туфлі «вихідного дня». При виборі туфельок існує золоте правило, чим простіше ваш весільний наряд, тим простіше повинні бути ваші весільні туфлі. Погодьтеся, якщо на вас буде надіто плаття французького крою, з гарним спокійним ліфом, витонченої спідницею без додаткових рюшечок і бантиків, туфлі зі стразами, доповненими брошкою або стрічками будуть виглядати безглуздо і здешевлювати весільний наряд в цілому. А от якщо на вашому платті присутні стрази, або ж його прикрашає красивий бант ззаду, то і туфельки не заважає підібрати з відповідними прикрасами. Але і тут повинна бути міра. Важливо пам’ятати, що брошка з одного туфля може відвалитися під час танців, а стрічечка може розв’язатися або попросту порватися в самий невідповідний для цього момент.

Правило № 6

tufli_dlja_nevestyВесільні туфлі слід вибирати тільки після того, як вибрано весільне плаття. Найчастіше нареченої роблять велику помилку, купуючи перші вподобані туфельки в надії, що сукня буде з ними гармоніювати. Але не варто забувати, що навіть білий колір має як мінімум п’ятьма відтінками (синяво-білий, вершково-білий, ванільний, білий з кольором шампанського і т.д.). Тому розраховувати на те, що будь-якому білій сукні підійдуть будь білі туфлі – помилкова. Тим більше що може виникнути ситуація, коли нареченій в останній момент може сподобатися плаття золотистого відтінку або ж взагалі кольорове, але …. туфлі то вже куплені! Найоптимальніший варіант: вибрали плаття і вирушили в похід по взуттєвим магазинам. Тільки в такому порядку можна бути впевненим: якщо красиво, то красиво у всьому!